svatba morris 2017
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně

Bankety

Banket je významnou společenskou událostí, která má od svého začátku až do svého konce striktně daný program. Bankety jsou většinou uspořádány po větší počet osob a nesou se ve velmi formálním a slavnostním duchu. Základem banketů jsou velmi honosně nazdobené kulaté stoly, které jsou obsazeny podle předem dohodnutého zasedacího pořádku. Místa k sezení jsou uspořádána tak, že sedí vedle sebe muž a žena a platí nepsané pravidlo, že hovořit je povolené pouze se svým sousedem. V čele stolu sedí vždy nejdůležitější osobnost. Přípitky vždy pronáší hostitel.

I jídelníček je pevně daný dopředu a je striktně dodržován. Pro všechny hosty se sestavuje jídelníček stejný. Klasické menu se obvykle skládá z předkrmu, polévky, masitého jídla s přílohou, moučníků, sýrů, ovoce a kávy. Aperitiv se podává ještě před zasednutím ke stolu jako tak zvaný "welcome drink". Je samozřejmostí, že jídelníček si skládá klient sám z nabídky jídel, které mu náš catering nabídne.

Neodmyslitelnou součástí banketu je větší počet číšníků. Ti zajišťují plynulý běh večera, starají se o své přidělené hosty a zpříjemňují hostům večer milým vystupováním, ochotou a snahou splnit každé přání svého hosta. Vzhledem k serióznosti akce, naše firma vám zaručuje, že obsluhující personál bude maximálně profesionální a bude mít dlouhodobé zkušenosti.

O navození atmosféry na banketech se starají ať už menší či větší kapely. Tyto kapely zpestřují program lehkou klasickou hudbou. V době podávání menu spíše vytváří kulisu. V průběhu večera, když se atmosféra uvolní a banket se koná ve vhodných prostorách, je možné využít prostoru a večer zakončit tancem, ke kterému vás doprovodí kapela. Kapelu vám také obstará catering Morris pokud nebudete ji již nebudete mít zamluvenou. Naše společnost disponuje kvalitním technickým zázemím pro organizaci a zabezpečení. Pokud vám to bude vyhovovat, naše firma zaštítí celý váš banket a do posledního se postará o všechny potřebné věci a drobnosti spojené s přípravou banketů.

Pokud svou akci nechcete vkládat jiným do rukou a vše si chcete vzít na starost, tak to nevadí. Budete přizváni do našeho kolektivu a společně vše naplánujeme. Od místa konání, welcome drinků, jídelníčku, uspořádání stolů a zasedacího pořádku až po doprovodný program a jiná zpestření večera. Tato zpestření, když se jedná o oficiální společenskou akci zahrnují tombolu nebo vystoupení nějaké významné osobnosti. To uvolní občas napjatou atmosféru a umožní se hostům naší společnosti Morris pobavit. Společnost Morris má mnoho zkušeností a bude jí ctí podílet se právě na vašem banketu.