svatba morris 2017
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně

Firemní- akce

Firemní akce jsou v dnešní době velmi žádaným a kladně hodnoceným artiklem. Vždyť čím dál tím více lidí tráví více a více času v zaměstnání. Právě z tohoto důvodu jsou firemní akce důležité. Aby kolektiv dobře spolupracoval, je potřeba ho stmelit a k tomu jsou firemní akce to nejlepší co může být.

Catering Morris pro vaši firmu zajistí prvotřídní výběr z pokrmů, nápojů, ale nejen to. Naše společnost vám, jako našemu váženému klientovi, také zařídí bohatý doprovodný program pro vaší firemní akci. Právě ten je velice důležitý pro celou akci. Důležité je, aby se naši hosté kvalitně bavili a aby bylo více zdrojů zábavy, která se jen tak někoho neomrzí. Cílem společnosti Morris je zařídit pro vaši firmu a vaše zaměstnance kvalitní a pestrý program a zároveň tak uspokojit vaše požadavky na dobrou zábavu. Programy firemní akce mohou být různé, záleží na vašich požadavcích. Pro vaši firemní akci zařídíme různé nápadité soutěže, sportovní vyžití ( pokud nám to tedy prostory, ve kterých se firemní akce bude konat, dovolí), ale také doprovodný program zaopatřený kapelou či jiným zdrojem hudby, pro zlepšení atmosféry a uvolnění napětí mezi hosty.

Pro tyto firemní akce je většinou zajišťováno občerstvení ve stylu rautových stolů a samoobslužného stravování. Ovšem jak vše bude probíhat zaleží pouze na vás. Nechcete jen obyčejnou firemní párty? Společnost Morris vám vyhoví. Nabízíme možnosti tématického večera. Naše tématické večery nabízejí možnosti: Večer ve stylu 30. let, pirátskou noc, karibskou tropicanu a nebo návštěvu středověku. S tématickým večerem je spojeno i dobové oblečení a upravení interiéru dle daného zaměření večera.

Vaši firemní akci mohou oživit i české a slovenské celebrity. Společnost Morris vám zařídí celebritu pro skvělou firemní párty. Takováto osobnost oživí program na vaší firemní akci a zároveň udrží neustálou pozornost vašich hostů. Pokud to ještě stále není to, co si představujete od správné firemní akce, společnost Morris pro vás zařídí velice rozmanitý doprovodný program. Náš doprovodný program má široké rozpětí a jde o vynikající nabídku. Pro lepší představu pár příkladů: Venkovní i vnitřní ohňostroje, mobilní kasino, karaoke, barmanská show, kouzelnické vystoupení, exkluzivní ochutnávka kubánských doutníků, dekorace prostoru odpovídající typu akce, květinová výzdoba a samozřejmě i mnoho dalších atrakcí. Maximálně se snažíme vyhovět vašim požadavkům pro vaší firemní akci, a pokud to bude v našich silách, pokusíme se vám splnit každé přání, aby vaše firemní akce neměla chybu, a jak vy, tak vaši zaměstnanci jste na ni s radostí vzpomínali.