svatba morris 2017
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně

Zahradní- party

Zahradní párty jsou typem oslav spíše neformálního charakteru. Jsou vhodné pro rodinné oslavy při pěkném letním počasí nebo například firemní team buildingy. Zahradní párty, pořádané společností Morris nejsou pouze zajištěním občerstvení při společném posezení, ale spíše naopak. Hlavní náplní je kulturní, společenský nebo sportovní program v průběhu cele akce. V tom spočívá ono kouzlo firemních akcí, které mají seznamující charakter. Zajištění služeb zahradních párty je také možné využít při oslavách dětských dnů nebo narozenin. Poté k takovýmto Zahradním párty neodmyslitelně patří nafukovací balonky, spousta dětských her, sladkostí a dobré nálady.

Když pohlédneme na zahradní párty z gastronomického hlediska, které pro vás společnost Morris s radostí obstará, jedná se většinou o služby rautového charakteru. Ty zajišťují dostatečný výběr z požadovaných druhů pokrmů. Pokud by měl klient zájem, je možnost vybrat vhodné místo a zahradní párty zpestřit o grilování či opékání. Vzhledem k tomu, že občerstvení je zajišťováno v podobě rautu, samozřejmě i pití je volně přístupné. Pokud si ovšem klient Zahradní párty nepřeje jinak.

Menší nevýhodou zahradních párty je občas venkovní charakter akce. Proto, pokud jde o předem plánovanou Zahradní párty je důležité myslet i na variantu špatného počasí a tím pádem i předem stanovit provizorní řešení. Je možno proto nechat celou akci zastřešit a předejít tak zbytečným komplikacím. Možným řešením je stany si sami koupit, ale samozřejmě pokud jde o velkou společenskou událost a vy jinak takovýto stan nevyužijete, je možnost zapůjčení zahradního stanu o různé velikosti, barvě ale také tvaru.

Základem každé zahradní párty je zajištění dostatečného počtu míst na sezení a také skla, porcelánu nebo příborů. Je samozřejmostí, že tyto služby vám poskytne společnost Morris. Je však nutné při domlouvání příprav dopředu vědět kolik hostů přijde na Zahradní párty, a pokud jistě nevíte konečný počet, nevadí. V tomto případě je lepší nahlásit více hostů, aby následně nedocházelo k nepříjemným událostem, jako je například nedostatek míst k sezení nebo nedostatek nápojů. Důležité je také rozmanité složení nabízených pokrmů. Pokud si zvolíte možnost grilování na Zahradní párty, nemělo by v nabízeném menu chybět více druhů opékaných mas nebo zeleniny. Další součástí Zahradní párty by měly být také saláty z čerstvé zeleniny či ovoce, které vždy osvěží. Saláty ovšem mohou být i těstovinové, které se hodí jako vhodná příloha k opečenému masu. Rautové stoly mohou být také doplněny o jednohubky nebo například tyčinky, chipsy nebo čerstvé ovoce, které dodá rautovému stolu pro Zahradní párty na barevnosti. Samozřejmostí je nabídka více druhů čerstvého pečiva.