svatba morris 2017
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně

Společenské- akce

Samotný pojem společenská akce, je velice rozsáhlý a tomu odpovídá i nabídka našich služeb. Společenské akce jsou nejen oslavy narozenin, výstavy ale také originální firemní školení, či prezentace. Mezi společenské akce se také řadí většina společnosti známých akcí jako například soutěž Miss nebo hudební ceny Český slavík.

Pokud jde o společenskou akcei tak rozsáhlého typu, kde se vyskytují celebrity nebo se vyskytuje možnost problémů, raději jim předcházíme. Řešením bezpečnosti u takovéto společenské VIP akce zaštiťujeme objednáním ochranky. Není samozřejmě nutností, ale pokud jde o prvotřídní hosty, kteří se přišli bavit, je lepší zařídit, aby nedocházelo k neplánovanému narušení programu takovéto společenské akce. To může nastat po vniknutí nepozvané osoby například pod vlivem alkoholu. Každý musí proto uznat, že po takovéto společnosti ve své blízkosti jistě netouží.

Aby vaše společenská akce byla prvotřídní a na sto procent podle vašich představ, dostanete při kontaktní schůzce na výběr nejen jak sestavit jídelní tabuli a v jakém duchu vést danou společenskou akci, ale také si budete moct vybrat místo, kde byste chtěli danou společenskou akci uspořádat. Díky tomu, že naše společnost Morris spolupracuje s mnoha významnými restauracemi, nabídneme vám široký a kvalitní seznam restaurací nejen v Praze, ale také například v Plzni a v libereckém kraji.

Takovéto společenské akce provází velmi členitý program. Program záleží také na místě konání vaší společenské akce. Pokud jsou to prostory více členěné, může být zařízeno i více tanečních parketů, doprovázených prvotřídními kapelami nebo známými osobnostmi, jako další zpestření může probíhat tombola nebo jiné druhy soutěží. Ty hosty částečně zabaví, ale poté i pobaví a určitě vzbudí jejich pozornost. Perličkou těchto společenských her, jako například losování tomboly, může být známá osobnost v roli moderátora. Ten program společenské akce velmi často a příjemně rozjede a udá večeru nové tempo.

Další neodmyslitelnou součástí společenských akcí jsou hostesky a promotéři. Zákazník společnosti Morris dostane tu možnost vybrat si z aktualizované databáze hostesek, podle svých představ, a také se předejde následným komplikacím, které by mohly vzniknout v den společenské akce. Hostesky i promotéři pravidelně prochází školením a je kladen důraz na příjemné a milé vystupování a vstřícnost vůči hostům.

Společnost Morris také zajistí všechny přípravy. Ty obsahují zajištění rautových stolů a jejich aranžmá a bude dohlížet na plynulý průběh takovéto společenské akce. Průběžně budeme doplňovat rautové stoly s občerstvením a nápoji a zařídíme také welcome drink, který budou podávat vámi vybrané hostesky i konečné rozloučení s hosty v podobě malého dárečku nebo květin pro dámy.