svatba morris 2017
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně

Mezinárodní- kuchyně

Catering

Hotel Morris zajišťuje cateringové služby, které jsou vhodné pro velké společenské akce, konference ale také pro menší rodinné oslavy. Hlavním cílem naší Cateringové společnosti je maximální možná realizace zákazníkových představ, skloubená s poskytnutím vysoce kvalitních a profesionálních Cateringových služeb. K dodržení toho cíle, slouží našemu cateringu profesionálně vyškolený, maximálně vstřícný a zručný personál.

U společnosti platí heslo „ náš zákazník náš pán“. Vyhovíme vašim představám o stylu kuchyně i pokud máte utvořenou představu o realizaci akce. Pokud ale nevíte jak přesně vše povést, nemusíte zoufat. Stačí naší cataringové společnosti zadat parametry a požadavky. Poté vše necháte v rukou našich profesionálních zaměstnanců. Následuje pouze milé překvapení a příjemně prožitý večer.

Catering je zajišťován jak pro venkovní (např.: zahradní párty), tak vnitřní prostory ( rauty, bankety). Vzhledem k tomu, že nejsme pouze cateringovou společností, také doprovodný program. Například hudební doprovod pro navození příjemnější atmosféry při vašem setkání nebo tématické večery. O ty se poté starají, mimo jiné, milé, příjemné a profesionálně vyškolené hostesky naší Cateringové společnosti.

Catering

neznamená jen dobré jídlo a pití a vybavení pro jeho servírování, ale také zajištění kompletního průběhu celé akce. Od pozvánek pro hosty až po ukončení celé akce. Společnost Morris je schopna pro vás zajistit i jakýkoliv doprovodný program, barmanskou show, mobilní casino nebo jiné zajímavé příležitosti pro vaše hosty.

Vzhledem k velmi dobré spolupráci s mnoho významnými podniky v Praze i Plzni a severních čecháh, vám také může nabídnout naše Cateringová společnost rozmanité prostory. Tyto podniky jsou velni uznávané a poskytují komfortní a příjemné posezení, či prostory právě pro oslavu vašich narozenin nebo pro společenskou nebo firemní akci. Místo, kde se bude vaše oslava, raut, banket či jiná akce konat však záleží pouze a jen na vás. Společnost Morris se Vám přizpůsobí. Pokud máte velké prostory doma nebo ve vaší firmě, vše bude dopraveno až na místo.

Vzhledem k tomu,že náš catering Morris je velice všestranný, zajistíme pro vás akce nejrůznějšího typu. Tyto akce mohou být tématicky řešeny, mohou mít velice bohatý doprovodný program nebo zde můžete najít sportovní vyžití. Naše Cateringová společnost se o vše postará. Ovšem, co se týče společenských akcí oficiálního charakteru, ani ty pro náší Cateringovou společnost nejsou překážkou. Vyškolený a maximálně profesionální personál se postará o plynulý a luxusní průběh akce.