svatba morris
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor

Ubytování v Parkhotel Morris

O hotelu

Parkhotel Morris Nový Bor je moderní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovaných služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi sklárny Ajeto, moderní gastronomií, profesionálním personálem, rozsáhlým balneo centrem a solnou inhalační jeskyní. Celý hotel je nekuřácký!

Parkhotel Morris Nový Bor nabízí ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k barevnému designu.

rezervace

Služby

Na každém pokoji máme několik TV a SAT kanálů pro hotelové hosty zcela zdarma.

Návštěvníkům Parkhotelu Morris Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, kulečník, privátní salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.

Konferenční centrum se skládá ze vstupní haly, 1. sálu o kapacitě až 130 míst a 2. sálu s možností členění na 3 samostatně využitelné salonky o celkové kapacitě 90 míst.Jednotlivých salonků je 6, každý o kapacitě 25 míst včetně stolové úpravy.

K relaxačním službám Parkhotelu Morris patří wellness centrum, které je přímo v hotelu. K doprovodným službám možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.)

Od svého otevření hotel uspokojuje širokou poptávku jak místních tak okolních regionů v oblasti ubytovacích i restauračních služeb. Vycházíme vstříc jak jednotlivcům prahnoucích po krásách Lužických hor, business klientele, tak skupinám. Zajištujeme inviduální služby zákazníkům, připravujeme bankety, rauty,svatby a svatební hostiny, semináře a firemní akce. Se svou širokou nabídkou služeb se řadíme mezi prestižní hotely našeho i okolních regionů. Navštivte nás a zjistíte, že Vaši projevenou důvěru nezklameme.