FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice

Jednou z aktivit, která jsou vhodným doprovodným programem vaší firemní či společenské akce jsou terénní čtyřkolky - jízda mezi brankami rozestavěnými v terénu tak, aby již byla samotná jízda výzvou a účastník navíc musel projet branky bez dotyku, jízda na čas, slalomy apod. Máme k dispozici 13 terénních čtyřkolek, které Vám kamkoliv v ČR či SR dopravíme.

FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice FUN AKTIVITY - 4x4 Expedice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtyřkolky

Jízdy na čtyřkolkách Yamaha Grizzly 350 na nově vybudované, speciální, offroadové trati.

V případě že jste příznivci pohonu všech kol a zdolávání těžkého terénu, máme zde pro Vás nově vybudovanou terénní trať o rozloze cca 600 m2, která byla navržena speciálně pro jízdu na čtyřkolkách. Tato disciplína není závodní, o zábavu a adrenalin však rozhodněte nebudete mít nouze.
Po okruhu jezdí z bezpečnostních důvodů vždy pouze jedna čtyřkolka.

Offroadové jízdy s instruktorem nebo s vlastním vozem!

Na offroadové trati máte možnost si v terénním voze vyzkoušet průjezd těžkým terénem, během kterého Vám profesionální instruktor vysvětlí a poradí, jak se s jednotlivými překážkami a úskalími tohoto terénu co nejsnadněji vypořádat.

Na sezónu 2010 jsme nově vybudovali již druhý separátní offroadový okruh, který nabízí stoupání v úhlu 45° s převýšením 6 m.