Hochzeit
  • Golf Hotel Morris Marienbad
  • Golf Hotel Morris Marienbad
  • Golf Hotel Morris Marienbad
  • Golf Hotel Morris Marienbad
  • Golf Hotel Morris Marienbad

Festessen

Banket je významnou společenskou událostí, která má od svého začátku až do svého konce striktně daný program. Bankety jsou většinou uspořádány po větší počet osob a nesou se ve velmi formálním a slavnostním duchu. Základem banketů jsou velmi honosně nazdobené kulaté stoly, které jsou obsazeny podle předem dohodnutého zasedacího pořádku. Místa k sezení jsou uspořádána tak, že sedí vedle sebe muž a žena a platí nepsané pravidlo, že hovořit je povolené pouze se svým sousedem. V čele stolu sedí vždy nejdůležitější osobnost. Přípitky vždy pronáší hostitel.

I jídelníček je pevně daný dopředu a je striktně dodržován. Pro všechny hosty se sestavuje jídelníček stejný. Klasické menu se obvykle skládá z předkrmu, polévky, masitého jídla s přílohou, moučníků, sýrů, ovoce a kávy. Aperitiv se podává ještě před zasednutím ke stolu jako tak zvaný "welcome drink". Je samozřejmostí, že jídelníček si skládá klient sám z nabídky jídel, které mu náš catering nabídne.

Neodmyslitelnou součástí banketu je větší počet číšníků. Ti zajišťují plynulý běh večera, starají se o své přidělené hosty a zpříjemňují hostům večer milým vystupováním, ochotou a snahou splnit každé přání svého hosta. Vzhledem k serióznosti akce, naše firma vám zaručuje, že obsluhující personál bude maximálně profesionální a bude mít dlouhodobé zkušenosti.

O navození atmosféry na banketech se starají ať už menší či větší kapely. Tyto kapely zpestřují program lehkou klasickou hudbou. V době podávání menu spíše vytváří kulisu. V průběhu večera, když se atmosféra uvolní a banket se koná ve vhodných prostorách, je možné využít prostoru a večer zakončit tancem, ke kterému vás doprovodí kapela. Kapelu vám také obstará catering Morris pokud nebudete ji již nebudete mít zamluvenou. Naše společnost disponuje kvalitním technickým zázemím pro organizaci a zabezpečení. Pokud vám to bude vyhovovat, naše firma zaštítí celý váš banket a do posledního se postará o všechny potřebné věci a drobnosti spojené s přípravou banketů.

Pokud svou akci nechcete vkládat jiným do rukou a vše si chcete vzít na starost, tak to nevadí. Budete přizváni do našeho kolektivu a společně vše naplánujeme. Od místa konání, welcome drinků, jídelníčku, uspořádání stolů a zasedacího pořádku až po doprovodný program a jiná zpestření večera. Tato zpestření, když se jedná o oficiální společenskou akci zahrnují tombolu nebo vystoupení nějaké významné osobnosti. To uvolní občas napjatou atmosféru a umožní se hostům naší společnosti Morris pobavit. Společnost Morris má mnoho zkušeností a bude jí ctí podílet se právě na vašem banketu.