Reisen
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor
  • Parkhotel Morris Nový Bor

Motivace pro Vaše zaměstnance

Motivace pro Vaše zaměstnance - pobyty v lázních nebo wellness hotelech

Rádi bychom Vám nabídli možnost motivace pro Vaše zaměstnance. Jak jistě každý zaměstnavatel dobře ví, tak z příspěvku na dovolenou se neodvádí soc. a zdravotní pojištění. Částka ovšem nesmí přesáhnout 20 tis. za rok. Zvýhodnění platí i pro rodinné příslušníky. Pokud Vaši zaměstnanci odvádí kvalitní práci, měli by být také kvalitně motivováni a hodnoceni.

nb_outside

Pobyt jako zaměstnanecký benefit

Co kvalitnějšího jim můžete dát než je péče o vlastní zdraví? Z naší nabídky si mohou libovolně vybrat podle svých možností pobyt v lázních nebo wellness hotelech Morris v České republice. Wellness a lázeňské pobyty patří mezi velmi oblíbené zaměstnanecké benefity. Zaměstnavatel určí limit na pobyt a vše ostatní si již vybere zaměstnanec sám. Můžeme Vám také vystavit dárkové poukazy a zdarma zaslat na e-mail. Pro státní organizace (např. školy, nemocnice atd.) je tu možnost čerpání z FKSP. Při větším odběru pobytů, lze dohodnout i množstevní slevy.


nb_pohlednice


Dárky pro obchodní partnery

Pokud chcete odměnit své obchodní partnery a poděkovat jim tak za dosavadní spolupráci, tak máme pro Vás následující tip. Věnujte svým obchodním partnerům lázeňský pobyt a dopřejte jim odpočinek a relaxaci. Jsme připraveni pro Vás uspořádat také firemní akci. Wellness hotely i lázně mají k dispozici konferenční místnosti i kompletní technické zázemí pro workshopy a firemní akce. Pro podrobnější informace jsme Vám k dispozici na: manager@hotelmorris.cz