svatba morris 2017
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně
  • Golf Hotel Morris Mariánské Lázně

Rauty

Rauty jsou většinou součástí programu významnějších společenských akcí. Nekladou však tolik vysoké požadavky jako například recepce. Rautové zajištění občerstvení je vhodné spíše pro společenské akce s větším počtem hostů.

Hlavní výhoda rautů připravovaných společností Morris spočívá v samoobslužném stylu. Každý si může vybrat vše podle svého gusta a může si také zvolit porci, která mu bude vyhovovat. Je zde ovšem i možnost kombinovaného rautu. To znamená, že raut může být doplněn o teplé pokrmy, které se uchovávají v termo nádobách pro udržení vhodné teploty k servírování, zachování šťavnatosti daného pokrmu a také zachování chuti. Aby se naši klienti nemuseli obtěžovat komplikovaným servírováním pokrmu, budou vám asistovat naši velmi dobře vyškolení a milí zaměstnanci. Ovšem je to jedna z voleb našeho klienta, pokud nebude mít zájem o naše zaměstnance, upravíme způsob podávání pokrmů do co nejméně komplikované podoby.

Při zajišťování pití na rautech má opět náš klient dvě volby. Pokud bude mít zájem, za rautovými stoly s vybranými nápoji mohou stát číšníci a servírky kvalitně proškolení společností Morris, kteří budou zajišťovat plynulý chod u rautového stolu s nápoji a kvalifikovaně obslouží vás, naše zákazníky. Ovšem tato volba je opět jen a jen na klientovi. Pokud nebude chtít za rautovými stoly nikoho, platí heslo „náš zákazník, náš pán“ a společnost Morris zajistí pouze plynulé doplňování rautových stolů.

Pokud nechcete mít fádní oslavu, svatbu čí společenskou akci, bude vám nabídnuta možnost pozměnit rozestavení rautových stolů, do různých tvarů. Rautové stoly mohou být poskládány do tvaru kosočtverce a na rautových stolech se mohou střídat nápoje a jídlo. Nebo pokud jde o akci s živou hudbou a chcete zvětšit plochy parketu, rautové stoly mohou být rozestavěny kolem zdí tak, aby zabíraly co nejméně místa a prostoru. I barevné kombinace rautových stolů jsou pouze na vašem uvážení a vaší volbě. Rautové stoly mohou být pouze jednoduše ozdobené, ale pokud si budete přát různé barevné kombinace, vaše přání do posledního splníme.

Rauty však nejsou striktně vhodné pouze pro společenské akce oficiálního charakteru. Další možnosti využití rautových služeb je možné například po svatební hostině, kdy začne doprovodný program k odpoledním oslavám, firemním akcím, společenským akcím nebo zahradním párty. Hosté se baví, zábava je v plném proudu, ale samozřejmě po nějaké době každému vyhládne a raut je pro tuto chvíli záchranou pro zastavení pocitu hladu.

Společnost Morris připravuje rauty na špičkové úrovni. Sestavíme rautovou tabuli přesně podle vašich požadavků a díky profesionálnímu týmu zaměstnanců. A samozřejmě i konečná úprava, jako například naaranžování květin, pokrmů a ozobení samotných rautových stolů, bude na profesionální úrovni.